Zoopark Zelčín - II. B

Pro náš školní výlet jsme se rozhodli vyrazit do největšího kontaktního zooparku Zelčín. Na výlet jsme se moc těšili. Na celý den se nás ujal pan průvodce, který nás vzal do výběhů, kam sami nemůžeme. Ještě než jsme vyrazili do výběhů, čekala nás projížďka na koni. Nikdo se nebál a všichni jsme se povozili na koníkovi. Dokonce i paní učitelka. Zvířátka se už těšila až jim dáme předem připravenou dobrotu. Některá se nechala i pořádně podrbat za oušky. A co vše jsme viděli? Kachny, husy, lamy, kozy, klokany, koně, prasátka, a dokonce i surikaty. Ale na ty nesahat! Prý koušou… Mohli jsme si i zaskákat na trampolíně, ale nejvíce nás stejně bavilo krmit zvířátka. Ke konci výletu přišla velká bouřka, a tak jsme honem nakoupili něco na památku a utíkali do autobusu. Lehce mokří a unavení jsme se těšili až maminkám a tatínkům ukážeme fotky, co jsme za celý den pořídili.

žáci II. B s paní učitelkou