Nocování ve škole - II. oddělení ŠD

Konec školního roku se blíží a my se rozhodli, že vyzkoušíme přenocovat ve školní družině. Po rozloučení s rodiči, jsme si připravili místo na spaní a prozkoumali, kdo má co dobrého na zub. Když bylo vše připravené, čekal nás velký úkol a to rozluštit hádanky. Nebyly ledajaké, ale zašifrované. Jakmile jsme vše splnili, čekala nás obrovská odměna v podobě návštěvy bazénu, na kterou jsme se těšili. Okamžitě jsme si vzali potřebné věci a celí nedočkaví jsme utíkali směr bazén. Po dlouhém řádění, jsme se osprchovali, vzali pyžámka a vrátili se do družiny, kde jsme si dali večeři, kterou nám maminky nachystali, vyčistili zoubky a uchýlili se do našich přichystaných postýlek. Paní vychovatelka pustila pohádku, u které jsme všichni příjemně unaveni usnuli. Ráno po snídaní se nám nechtělo domů, moc jsme si to užili a těšíme se na další přespávaní. Teda pokud paní vychovatelka zase něco naplánuje.