Školní výlet Zelčín - III. B

Jako závěrečný školní výlet jsme se rozhodli vyrazit do Zelčína, který je největší kontaktní zoopark v Čechách. Cesta netrvala moc dlouho a my jsme se brzo mohli radovat z příjezdu na místo. Před branami Zelčína se nás ujala paní průvodkyně a my jsme vyrazili mezi zvířátka. Posilněni svačinou od maminky jsme jako první výběh navštívili lamy. Lama Sněženka si lehla před dveře a odmítala nás pustit ven z výběhu, museli jsme ji pořádně nakrmit a pohladit, aby nás pustila za dalšími obyvateli zooparku. Společně jsme nakrmili a seznámili se s malinkatými prasátky, klokánky, surikatami, koňmi a emu. Vydali jsme se i na obří trampolínu. Po obědě nás čekala jízda na koni. Nikdo se nebál a všichni si jízdu vyzkoušeli, dokonce i paní učitelka! Do posledního výběhu jsme se vydali ke kozám a slepicím a pak už jen koupit něco na památku domu a honem do autobusu. Výlet se nám moc líbil a těšíme se na další.

III. B s paní učitelkou