Noc ve škole - V. A

V pátek 7. 6.2024 strávili žáci 5. A společně s žáky 5. B a C poprvé noc ve škole. Díky některým rodičům měli všichni několik příjemných překvapení. První bylo hned po ubytování v družinách. Odebrali jsme se k zmrzlinovému stánku, kde každému dítěti zaplatil jeden tatínek zmrzlinu. Pak jsme šli zpátky do školy, převlékli se a v tělocvičně jsme si zahráli turnaj ve vybíjené mezi třídami. Po skončení čekalo na děti druhé překvapení ve formě pizzy  od druhých rodičů. Po lehkém občerstvení přešla část dětí do počítačové učebny a zbytek se vydal do bazénu, kde se soutěžilo v družstvech nebo dvojicích. Vykoupaní a vyřádění jsme se nachystali ke spánku. Děti si dlouho sdělovaly své zážitky. Ráno ke snídani a čaji přišlo třetí překvapení od dalších rodičů. Byly to plněné pečené rohlíčky, bábovka a muffiny a na osvěžení i meloun.

Všem se spaní moc líbilo a doufám, že na to budou vzpomínat hodně dlouho.

Třídní učitelka Šmejcová J.