Přespání ve škole - V. B

Tak se nám sešel rok s rokem a pomalu zde máme konec školního roku a jako vloni jsme si naplánovali přespání ve škole, a to v pátek 7. června. Konečně se čas naplnil, kdy se akce uskutečnila. Po ubytování se a připravení si všech osobních věcí jsme se nejprve přemístili k blízkému zmrzlinovému stánku, kde si každý žák objednal svoji oblíbenou zmrzlinu. Po návratu do školy jsme se převlékli do sportovních úborů a zahráli si ve školní tělocvičně vybíjenou. Nebyla důležitá výhra, ale bylo skvělé, že si žáci zasoutěžili a zasmáli se. Potom na žáky čekaly hry v bazénu a náhradní program v počítačové učebně. Mezitím se průběžně občerstvovali pizzou, pečenými sladkými rohlíčky, muffiny nebo osvěžujícím melounem. Když se čas naplnil ke spánku, tak žáci spokojeně zalehli do svých spacáků. Po probuzení na ně čekal teplý citrónový čaj. Nakonec zbyl ještě čas na chvilku zpěvu a na tanec. Jakmile si všichni po sobě uklidili a sbalili se, tak byli předáni rodičům, kterým bylo zároveň poděkováno za všechny sponzorské dary ve formě sladkostí, které přespání ve škole žákům zpestřilo.