Vycházka k řece - V. B

Na dnešní den jsme se všichni těšili, protože jsme si naplánovali výuku TV jako dopolední turistiku po Žatci směrem k řece. Po cestě jsme pozorovali přírodu, sledovali jsme změny v našem městě, zastavili jsme se u zimoviště ptactva, až jsme došli k lávce a k veřejnému grilovišti. Zde jsme si upekli výborné špekáčky, které jsme si obohatili o příchuť kečupu a hořčice. Po krátkém odpočinku a malém občerstvení došlo na míčové hry. Někteří žáci hráli kopanou, jiní vybíjenou nebo přehazovanou a zároveň se po skupinkách střídali u stolu na stolní tenis. Někteří využili místní přírodu, kde se schovávali a objevovali různé druhy zeleně. Dopoledne uteklo velmi rychle a pohodově. Nastal čas vrátit se zpět do školy.  I když se nikomu zpět nechtělo, tak se všichni jednotně shodli, že na tento den budou dlouho vzpomínat. Byl to pro všechny skvělý zážitek.