Rozloučení - V. oddělení ŠD

Rozloučení plné úsměvů. A taky malilinko (ale úplně malilinko) dojímání z posledního dne ve školní družině. Jistě, že když něco končí, tak něco nového začíná. A naši páťáci to jistě již dobře vědí. Vždyť ti nejlepší žáci budou už po prázdninách studenty. A tak byly naše poslední společné chvíle plné hezkých, nejméně dvouletých, vzpomínek ze společné práce a zábavy. A pochopitelně taky upřímných poděkování, slibů a přání hodně úspěchů při přechodu na 2. stupeň, nebo dokonce na gymnázium. Nebojte se, ani čtvrťáci nezůstali stranou. Přeci jsme jedno oddělení. Naši společnou rozlučku jsme zakončili docela slavnostním přípitkem dětským šampáněm, sladkostmi, upečeným piškotem s čokoládovou polevou a předáním drobných dárků. A pochopitelně přáním hodně štěstí a úspěchů v dalších školních letech. A teď? Hurá na prázdniny!

Vychovatelka 5. oddělení ŠD Ivana Myšková