Turistické dopoledne pro IX. třídy

V pátek 14. 6. 2024 se žáci 9. ročníků zúčastnili turistické akce, která proběhla v rámci předmětu tělesné výchovy. Po příchodu do školy jsme se svižným tempem přesunuli k řece. Přesněji na tréninkové fotbalové hřiště, které jsme měli na čas pronajaté. Zde si žáci mohli zasportovat. S sebou jsme měli několik sportovních pomůcek. Někteří kluci si procvičovali své fotbalové dovednosti a se zbytkem žáků jsme hráli pálkovací hru brannball. V poločase akce jsme se přesunuli do opodál sportovního areálu za koupalištěm. Po zbytek času si žáci mohli zahrát líný tenis, benďas, frisbee nebo také volejbal. Každý si našel to své. Všem se akce líbila, a to nejen z toho důvodu, že nemuseli sedět ve škole. Na závěr jsme se opět přesunuli ke škole, kde jsme akci řádně ukončili. Děkujeme za super den.