Halloween - I. B

Dne 23. 10. 2024 jsme ve třídě 1. B uspořádali velkolepou halloweenskou oslavu. Naše třída byla krásně vyzdobena v duchu Halloweenu a děti přišly v úžasných kostýmech, které zahrnovaly čarodějnice, duchy, upíry, superhrdiny a další strašidelné postavy. Během dne jsme pro děti připravili různé aktivity, které byly inspirované tímto tajemným svátkem. Jednou z hlavních aktivit byl pracovní list, kde děti měly za úkol nakreslit například pavouka, dýni nebo ducha, a poté zakroužkovat písmena, která už znají. Tato kreativní úloha děti nejen pobavila, ale také je procvičila v kreslení a rozpoznávání písmen. Následně jsme se pustili do počítání pomocí dýní – zábavná matematika nás opravdu bavila! Poté přišel čas na hudební část, kdy děti hrály na různé nástroje, jako jsou rumba koule a bubínky, což vytvořilo skvělou strašidelnou atmosféru. Po hudební části jsme se všichni uvolnili při sledování halloweenské pohádky, která nás pobavila i trochu postrašila. Poté jsme si vybarvovali halloweenské omalovánky a na závěr děti modelovaly strašidelné postavičky a symboly z modelíny. Na konci dne čekalo na děti milé překvapení – každý dostal odměnu v podobě sladkostí. Děti měly z celého dne obrovskou radost, a my můžeme s jistotou říct, že se halloweenská oslava velmi povedla! Tento den jsme si všichni užili a už se těšíme na další podobné akce, které přinesou do naší třídy spoustu radosti a zábavy.