Pouštění draků - II. A, C

Ve středu, 16. října 2024, se vydaly třídy II.A a II.C pouštět draky. Děti se už nemohly dočkat, některé nemohly ani dospat. Všichni si přinesli do školy různé draky, které svítily všemi barvami a také různorodostí. Počasí nebylo nejlepší, bylo zataženo a ani nefoukal moc vítr, ale nikomu to nevadilo. Jakmile jsme dorazili na určené místo, hned se druháčci pustili do práce. Zpočátku jim to moc nešlo, ale brzy přišli na různé techniky a už nám to začalo pěkně létat. Byla to úžasná podívaná. Několik dráčků se nám během létání poškodilo, to ale dětem nevadilo a místo pouštění draka využily přilehlé hřiště. Nikdo si nestěžoval na zimu a všichni si to náležitě užili. Ani jsme se nenadáli a museli jsme se vrátit zpět do školy, unavení, ale spokojení.