Halloween - III. B

A je to tady! Tak jako každý rok přišel čas oslav Halloweenu. My jsme se poctivě připravovali a v hodinách výtvarné výchovy a člověk a svět práce jsme se pustili do výzdoby naší třídy. Letos jsme většinu výzdoby zvládli sami, paní učitelka třídu dozdobila a přinesla nám sladkou odměnu. K té nebylo vůbec jednocuhé se dostat, hlídal ji totiž obří pavouk! Pavouk nehlídal pouze sladkou odměnu, ale i nafukovací balónky, které jsme dostali až po vytvoření lapbooku. Celý den se nesl v duchu Halloweenu. My jsme přišli do školy v kostýmech, některé spolužáky nešlo ani poznat. Na tento den jsme měli připravené pracovní listy z českého jazyka i matematiky. Paní učitelka si pro nás připravila i hru Já mám, kdo má, které se hrála se strašidelnými obrázky. Ale asi úplně nejvíce nás bavila křížovka. Nebyla to totiž obyčejná křížovka. Po třídě byly rozmístěny kartičky s čísly. Na každé kartičce byla napsaná hádanka a odpověď se zapisovala právě do křížovky s příslušným číslem. Byla to velká zábava hledat kartičky všude možně po třídě. Moc se těšíme na příští Halloween.

Žáci III. B s paní učitelkou