Přespolní běh - V. B

Celé léto bylo krásné počasí a tak jsme mohli venku „lítat“, jak jsme chtěli. Vyběhaní, vysportovaní, ale odpočatí jsme se vrátili zpátky do školy. První dny se nesly v pomalém tempu, ale postupně toho přibývalo stále víc a více. S novým školním rokem byly také zahájeny i nové sportovní soutěže. Hned v pátek 20. 09. 2024 jsme se účastnili oblastního kola Přespolního běhu v Žatci. Na velké rozcvičování nebyl čas, ale o to větší byla chuť si pořádně zazávodit. Už na samotný start jsme šli svižným krokem. K našemu velkému překvapení se sešla obrovská spousta účastníků. Konkurence byla velká. To nás namotivovalo k ještě většímu výkonu. Vzájemně jsme se hecovali, špičkovali a povzbuzovali. Jako první vybíhala dívčí sestava. Holky ze sebe vydaly maximum a Míša dokonce skončila jako druhá ze všech děvčat naší kategorie. Moc jsme jim gratulovali. Pak přišli na řadu kluci. Snaha sice byla, ale na stupně vítězů to nestačilo. I tak podali pěkný výkon. Všichni jsme si vzájemně poměřili svoje síly a naše úsilí bylo oceněno diplomy. Holky si ještě odnášely krásné stříbrné medaile za parádní druhé místo. Uvidíme, jestli dívčí parta postoupí do dalšího kola. Pokud ano, budeme jim fandit, aby zopakovaly svůj skvělý výkon. Sportu zdar!

žáci V. B a třídní učitelka